niedziela, 16 września 2012

Linde-Lo - Legginsy Jellyfish

  Jak zapewne pamiętacie ostatnio zorganizowaliśmy konkurs, w którym można było wygrać legginsy jellyfish. Okazało się, że dziewczyna, która je wygrała jest blogerką (Linde-Lo) i była na tyle uprzejma, że wstawiła stylizację z naszymi legginsami na swojego bloga: http://linde-lo.blogspot.com Linde-Lo prowadzi swoją stronę od niedawna, ale już ma szerokie grono fanów. Oglądając jej stylizacje widać, że dziewczyna zna się na tym co robi. Jest zorientowana w najnowszych trendach mody i ma wyczucie smaku. Jej stylizacje są przemyślane i w dobrym guście.

Dlatego zachęcamy Was, również do obejrzenia jej drugiego bloga: http://linde-lo.pinger.pl Znajdziecie tam wiele stylizacji, które mogą was zainspirować.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy!
Naszym zdaniem połączeni legginsów z tym swetrem wyszło genialnie! A Wam jak się podoba?Pozdrawiamy,
DesignOfPoland.

3 komentarze:

  1. Great post! I'm your new Follower! I hope you visit my blog sometimes.. Thank's! :)
    Kisses from VV!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam taka sprawę, nie chcę tutaj spamować, ani nic, ale obserwujesz mojego bloga przez program obserwacji google, który w przeciągu 2 tygodni ma zniknąć :< Dlatego zapraszam Cię do obserwowania mnie na bloglovin'- który ma zastąpi program google. Tu jest link: http://www.bloglovin.com/blog/3704460 BUZIAKI!! <3

    OdpowiedzUsuń